Dzień otwarty 2024
W sobotę 17 lutego drzwi naszej szkoły zostały otwarte dla wszystkich. Tego dnia każdy mógł zobaczyć co kryje się za murami szkoły, która od ponad 60 lat zaprasza w swoje progi.
Na najmłodszych naszych gości czekało mnóstwo atrakcji, m.in.: zabawy logopedyczne, sensoryczne, plastyczne, gry logiczne, nauka programowania w języku Scratch, zabawy językowe z wykorzystaniem tablicy multimedialnej, a także sportowe zmagania w sali gimnastycznej i warsztaty kulinarne. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w pokazie eksperymentów chemicznych. Czynna była również kawiarenka szkolna, w której można było skosztować przepysznych wypieków oraz dań przygotowanych specjalnie na tę okazję przez rodziców, uczniów oraz panie kucharki z naszej szkoły. Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie oraz za wszystkie ciepłe słowa. Wierzymy, że z większością spotkamy się po wakacjach.
Do zobaczenia we wrześniu!