W czwartek 30 maja uczniowie SP 63 z OI z klas IV wzięli uczestniczyli w imprezie integracyjnej  "Leśne podchody, pełne przygody", które odbyły się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczmym w Tanowie. Na leśnej trasie na uczestników czekały bardzo interesujące i pouczające zadania. Ćwiczyli udzielanie pierwszej pomocy i opatrywanie ran. Strzelali z wiatrówki do baloników, a także wykazywali się kreatywnością muzyczną w zadaniu leśni muzykanci. Były gokarty napędzane energią słoneczną. Każdy mógł choć na chwilę zamienić się w mistrza Formuły I. A leśni wędrowcy po powrocie ze szlaku posilali się smaczną grochówką. Nasza drużyna uczestnicząca w zabawie otrzymała specjalnie na tę okazję przygotowaną statuetkę, nagrody rzeczowe i dyplom.