Drodzy Rodzice!

Nasza szkoła już po raz czwarty bierze udział w akcji charytatywnej „Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości – Szczecińskie Szkoły Potrzebującym”.  Celem akcji jest zaktywizowanie młodzieży szczecińskich i polickich szkół do niesienia pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom.

Serdecznie zapraszamy do udziału w inauguracji. Prosimy także o wsparcie naszych działań poprzez aktywne włączenie się do akcji.

26 listopada 2016 roku w godzinach 11.00- 18.00 w Galerii Kaskada odbędzie się inauguracja akcji. W trakcie tego wydarzenia nasi uczniowie zaprezentują się na scenie „Iskierki”. Podczas inauguracji przewidziane są różnego rodzaju atrakcje – kiermasz świąteczny, występy artystyczne, licytacje fantów, loteria fantowa, sprzedaż gadżetów iskierkowych, malowanie bombek, malowanie buzi. Wszystkie zebrane fundusze zostaną przekazane na cele akcji.

Do 18 listopada w naszej szkole zbierane będą przedmioty na licytację (np. książka z dedykacją autora, akcesoria sportowe, grafika z podpisem autora, bilety do pizzerii, kina, teatru, opery itd. – kreatywność mile widziana) oraz fanty na loterię (gadżety, smycze, długopisy, zabawki, itp.). Prosimy o włączenie się w zbiórkę. Fanty i przedmioty na licytację można przekazywać do szkolnego koordynatora  akcji – Arlety Szczypek lub zostawiać w pokoju nauczycielskim.

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie internetowej www.iskierkaradosci.pl

Z góry dziękuję za zaangażowanie i wsparcie naszych działań

Szkolny koordynator

Arleta Szczypek