Grudzień to miesiąc wyjątkowy szczególnie dla dzieci. 6 grudnia wszystkich odwiedza Mikołaj, niedługo później drugą porcję prezentów pod choinką zostawia Gwiazdor. Szkoły, sklepy i ulice błyszczą brokatem i światłami. W domach wielkie sprzątanie, zapach pierników i choinki.

Był Mikołaj i każdy otrzymał jakiś drobiazg, organizowane były konkursy na najładniej udekorowane drzwi klas oraz festiwal kolęd. W połowie grudnia był w szkole kiermasz świąteczny, gdzie można było posmakować ciast, tostów i kupić świąteczne dekoracje. A wszystko to przy dźwiękach świątecznych melodii.

W tych szczególnych dniach nie zapomnieliśmy również o potrzebujących. Aktywnie braliśmy udział w tegorocznej Iskierce Radości.